PERIZOMA E HAPUR (E ZEZË)

A-003376

1 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

PERIZOMA E HAPUR (E ZEZË)

PERIZOMA E HAPUR (E ZEZË)

Materiali: Najlon, Poliamid

Ngjyra: E zezë

 

PËRSHKRIMI

Të thjeshta dhe mjaft erotike në pëlhurë të zezë e hapur në mënyrë të dukshme në pubis, një aksesor që do të clirojë të gjithë sensualitetin tuaj duke u bërë një provokim për kë ju shikon ...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori