GETA ME RRJETË TË HAPUR + SIZE CROTCHLESS HOSIERY BLACK Shiko me te madhe

GETA ME RRJETË TË HAPUR + SIZE CROTCHLESS HOSIERY BLACK

A-003380

1 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Najlon, Poliamid

Ngjyra: E zezë

 

PËRSHKRIMI

Geta kollant të zeza të hapura në material mikro-najlon shumë cilësore. Një madhësi +size dhe që përshtatet me madhësi nga 46 deri në madhësinë 52.

Reviews

Write a review

GETA ME RRJETË TË HAPUR + SIZE CROTCHLESS HOSIERY BLACK

GETA ME RRJETË TË HAPUR + SIZE CROTCHLESS HOSIERY BLACK

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori