BABYDOLL I KUQ LACE FLAIR RED Shiko me te madhe

BABYDOLL I KUQ LACE FLAIR RED

A-003525

4 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Poliamid

Ngjyra: e kuqe

Përmbajtja: 2 copë

 

Babydoll i kuq në dantellë me lule. Model i shkurtër me shirita të imët dhe rrathë të rrumbullakët. Perizoma është e përfshirë. Madhësia unike që të përshtatet nga madhësia 40-46.

Reviews

Write a review

BABYDOLL I KUQ LACE FLAIR RED

BABYDOLL I KUQ LACE FLAIR RED

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori