SET I ZI Shiko me te madhe

SET I ZI

A-003527

3 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

PËRSHKRIMI

Veshje elegante me çorape me harqe për hapje të shpejtë dhe mini-SLIP të shkurtra në dantellë delikate me lule transparente. Të përfshira çorapet në ngjyrë të përshtatshme me veshjen. Ngjyra e zezë.

Një madhësi UNIKE S-L.

 

Reviews

Write a review

SET I ZI

SET I ZI

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori