Perizoma dantellë e zezë me lidhëse

A-004032

1 500 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Poliester, Spandex

Ngjyra: E zezë

Përmbajtja: 1 Pjesë

 

PËRSHKRIMI

Perizoma e zezw me një dizajn mjaft sensual nga linja Baci Lingerie! Lidhwse të holla të rregullueshme, mikro-rrjetë dhe në pjesën e përparme një fjongo të bukur në saten të kuq.

 

Madhësi unike që të përshtatet nga 40 deri në madhësinë 46.

Reviews

Write a review

Perizoma dantellë e zezë me lidhëse

Perizoma dantellë e zezë me lidhëse

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori