Kemishe dhe perizoma "obsesioni i zi"

A-004560

5 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: e zezë

Dedikuar: Për femren

 

Si të befasosh një mashkull? Provoni te vishni një të brendshme seksi! Kemisha sensuale dhe provokuese arrin të shprehë të gjithë feminitetin tuaj duke rritur cilësitë e saj: dekolteja do të nxjerrë në pah gjoksin tuaj, i shkurtër në masen e duhur për t'ju lejuar qe të tregoni nje perizoma tërheqëse ne ngjyre të zeze. Zbukuruar me dantella në detaje, nje rrip elegant prej mendafshi i vendosur midis kupave të buta. Transparenca e kemishes ofron një lojë intriguese me partnerin tuaj, qe do t'ju dëshirojë më shumë se kurrë!

Reviews

Write a review

Kemishe dhe perizoma "obsesioni i zi"

Kemishe dhe perizoma "obsesioni i zi"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori