Kemishe dhe perizoma "obsesiv i zi pikant"

A-004561

6 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: e zezë

Dedikuar: Për femren

 

Habisni çdo mashkull duke veshur kete kemishe me perizoma shume pikante. Transparenca marramendëse që ju lejon të shfaqni format tuaja, i shkurtër në masen e duhur për t'ju lejuar qe të tregoni nje perizoma mjaft pikante. Kupat e qëndisura imët me një prerje unike dhe të veçantë, e bëjnë këtë kemishe mjaft joshëse dhe shumë erotike. Pushtoni meshkujt me magjine e kesaj veshjeje intime!

Reviews

Write a review

Kemishe dhe perizoma "obsesiv i zi pikant"

Kemishe dhe perizoma "obsesiv i zi pikant"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori