Kemishe dhe perizoma "safir obsesive"

A-004563

6 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: Blu, e zeze

Dedikuar: Për femren

 

Përsosmëria nje veshje intime, e butë në prekje dhe e lehtë për tu veshur. E lidhur pas qafës nga një lidhese e vogël, duke lëne shpinen e lire qe të përkëdhelet apo gërvishtet në momente pasioni të nxehte. Transparenca marramendëse dhe detaje të dekoruara në safir blu. Vishni perizomat e zeza të përfshira ne pako për të kompletuar veshjen tuaj intime!

Reviews

Write a review

Kemishe dhe perizoma "safir obsesive"

Kemishe dhe perizoma "safir obsesive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori