Kemishe "Soft pink obsessive"

A-004564

5 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: Bordo, e zeze

Dedikuar: Për femren

 

Lartesoni bukurinë tuaj duke veshur një kemishe prej sateni mjaft delikat dhe elegant. Prerje delikate që bie në mënyrë të përsosur në trup, duke nxjerr ne pah linjat, materiali i jep delikatesë kontaktit me lëkurën, i dekoruar me kujdes në dantellë të zezë në skajet e kupave. sensual me efekt flutures ne bel, i shkurtër në masen e duhur për te lejuar qe të shihet nje perizoma provokuese që përputhet në mënyrë të përsosur me veshjen dhe me ngjyrën.

Reviews

Write a review

Kemishe "Soft pink obsessive"

Kemishe "Soft pink obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori