Kemishe dhe perizoma "blu shades obsessive"

A-004565

6 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: Blu, e zeze

Dedikuar: Për femren

 

Lëreni veten qe të admiroheni në të gjithë shkëlqimin tuaj pasi keni veshur një kemishe shumë elegante dhe sensuale. Transparenca marramendese per nje loje erotike me partnerin tuaj, i shkurtër aq sa nevojitet për të fshehur nje perizoma intriguese (të përfshirë në veshje) ne ngjyre të zezë. I qëndisur bukur dhe i zbukuruar në kupa me dekorime blu safiri, larteson linjat duke nxjerre ne pah format tuaja.

Reviews

Write a review

Kemishe dhe perizoma "blu shades obsessive"

Kemishe dhe perizoma "blu shades obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori