Kemishe dhe perizoma " amazing red obsessive"

A-004567

6 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: e kuqe

Dedikuar: Për femren

 

Veshje shumë sensuale, ideale për netët intime me partnerin tuaj. Vishni veten me pasion dhe tregojeni bukurinë tuaj duke e kompletuar atë me një të brendshme seksi dhe joshëse. Dantellë e qëndisur imët deri në detaje, ngjyre magjepsëse dhe tërheqëse. Kupa të buta të qëndisura me hapje të lehta. Perlat e vendosura në shpinë do të shkëlqejnë duke shndritur trupin tuaj, po aq sa ju!

Reviews

Write a review

Kemishe dhe perizoma " amazing red obsessive"

Kemishe dhe perizoma " amazing red obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori