Kemishe dhe perizoma " appealing black obsessive"

A-004569

6 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: bezhe, e zeze

Dedikuar: Për femren

 

Eleganca dhe joshja, përzierja perfekte për të pushtuar çdo mashkull, do të jeni perfekte në këtë veshje intime sensuale dhe magjepsëse. Transparenca marramendese do të bëje qe cdo partner të biere në këmbët tuaja, i dekoruar ne imtesi pergjate bustit dhe shpinës, duke promovuar lojën erotike. Kupat do të forcojnë gjoksin tuaj, duke u garantuar atyre një formë të mahnitshme dhe të parezistueshme.

Reviews

Write a review

Kemishe dhe perizoma " appealing black obsessive"

Kemishe dhe perizoma " appealing black obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori