Kemishe dhe perizoma "auroria obsessive"

A-004571

6 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: blu, e zeze

Dedikuar: Për femren

 

Lëreni veten qe të admiroheni në të gjithë shkëlqimin tuaj pasi keni veshur një kemishe shumë elegante dhe sensuale ngjyre zafiri. Transparenca marramendese per nje loje erotike me partnerin tuaj, i shkurtër aq sa nevojitet për të fshehur nje perizoma intriguese (të përfshira në veshje) ne ngjyre të zezë. Transparenca emocionuese në anët dhe në pjesen e pasme që lejojnë shfaqjen e linjave bashke me nje perizoma intriguese.

Reviews

Write a review

Kemishe dhe perizoma "auroria obsessive"

Kemishe dhe perizoma "auroria obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori