Set intim "red lashes obsessive"

A-004574

4 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: e kuqe

Dedikuar: Për femren

 

Seti intim i përbërë nga tanga të kuqe të qëndisura me dantella me hapje për të lënë pjesët intime të zbuluara, perla dekorative për një efekt elegant dhe trasgresiv, dhe sytjena me harqe të buta që zbukurojnë kupat me hapje të përparme për të treguar gjoksin.

Reviews

Write a review

Set intim "red lashes obsessive"

Set intim "red lashes obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori