Set intim "red heart obsessive"

A-004575

6 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: e kuqe

Dedikuar: Për femren

 

Seti i mrekullueshëm intim i përbërë nga një sytjena të qëndisura me dantella të kuqe, dy shirita të butë mbështjellin gjinjtë duke nxjerre ne pah format e tyre, slip të shkurtra sensuale te zbukuruara me një zemër të shndritshme për t’i dhënë një pamje elegante dhe simpatike veshjes. E kuqe si pasioni, ideale për mbrëmje me erotikë të lartë me të dashurin tuaj. Prerje provokuese, guxoni dhe tregoni pjesët tuaja më të mira!

Reviews

Write a review

Set intim "red heart obsessive"

Set intim "red heart obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori