Kostum rrjete i hapur "suspender black"

A-004621

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliamid

Ngjyra: e zezë

 

PËRSHKRIMI

Kostum mikro-rrjetë e zezë me hapje intime dhe në anët, dhe ne pjesen e pasme. Një madhësi unike qe i përshtatet të gjithave nga madhësia 40 deri në madhësinë 46.

 

Reviews

Write a review

Kostum rrjete i hapur "suspender black"

Kostum rrjete i hapur "suspender black"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori