Veshje rrjete e zeze e hapur "plus size" Shiko me te madhe

Veshje rrjete e zeze e hapur "plus size"

A-004634

2 900 Lekë

Me shume informacion

Materiali: poliamid

Ngjyra: e zeze

 

PËRSHKRIMI

Veshje e zeze mikro-rrjetë me hapje intime dhe dekolte amerikane.

 

Një madhësi qe i përshtatet të gjithave nga madhësia 48 deri ne madhësinë 54.

Reviews

Write a review

Veshje rrjete e zeze e hapur "plus size"

Veshje rrjete e zeze e hapur "plus size"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori