Babydoll rose lace flair black Shiko me te madhe

Babydoll rose lace flair black

A-004635

4 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliamid

Ngjyra: e zezë

Përmbajtja: 2 copë

 

PËRSHKRIMI

Babidoll i zi në dantellë. Modeli i shkurtër me shiritat e shpatullave dhe dekolte të rrumbullakët. Perizoma eshte e perfshire.

Një madhësi qe i përshtatet të gjithave nga madhësia 40 deri ne madhësinë 46.

 

 

 

 

Reviews

Write a review

Babydoll rose lace flair black

Babydoll rose lace flair black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori