Veshje e hapur "opaque black" Shiko me te madhe

Veshje e hapur "opaque black"

A-004636

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliamid

Ngjyra: e zeze

 

PËRSHKRIMI

Veshje e zeze mikro-rrjetë me hapje intime para dhe pas..

 

Një madhësi qe i përshtatet të gjithave nga madhësia 40 deri ne madhësinë 46.

 

Reviews

Write a review

Veshje e hapur "opaque black"

Veshje e hapur "opaque black"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori