Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter red" Shiko me te madhe

Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter red"

A-004637

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliamid

Ngjyra: e kuqe

 

PËRSHKRIMI

Veshje e zeze mikro-rrjetë me hapje intime dhe dekolte amerikane.

 

Një madhësi qe i përshtatet të gjithave nga madhësia 40 deri ne madhësinë 46.

 

Reviews

Write a review

Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter red"

Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter red"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori