Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter black" Shiko me te madhe

Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter black"

A-004638

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliamid

Ngjyra: e zezë

 

PËRSHKRIMI

Veshje e zeze mikro-rrjetë me hapje intime dhe dekolte amerikane.

 

Një madhësi qe i përshtatet të gjithave nga madhësia 40 deri ne madhësinë 46.

 

Reviews

Write a review

Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter black"

Veshje rrjete e zeze e hapur "fishnet halter black"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori