Veshje rrjete e zeze e hapur "seamless crochet black"

A-004640

3 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliamid

Ngjyra: e zezë

 

PËRSHKRIMI

Veshje ekstreme seksi, elastike dhe sensuale e rrjetës së zezë me mëngë të gjata dhe hapje seksi në pjesën e përparme funksionale për depërtim.

 

Një madhësi qe i përshtatet të gjithave nga madhësia 40 deri ne madhësinë 46.

Reviews

Write a review

Veshje rrjete e zeze e hapur "seamless crochet black"

Veshje rrjete e zeze e hapur "seamless crochet black"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori