Perizome e zeze me hapje Shiko me te madhe

Perizome e zeze me hapje

A-004656

2 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliester

Ngjyra: e zezë

 

PËRSHKRIMI

Perizome ne dantelle e qëndisur me hapje ne zonen intime ...! Veshja perfekte për te joshur! Një perizome aftë të joshe me hapjen e saj në pjesën e përparme për depërtim duke i dhënë një prekje erotike dhe jashtëzakonisht emocionuese marrëdhënies.

Reviews

Write a review

Perizome e zeze me hapje

Perizome e zeze me hapje

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori