Kemishe e kuqe

A-004658

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: e kuqe

 

PËRSHKRIMI

Veshja e bukur dhe elastike në anët, në një dizajn të dantellave të kuqe. Përfshin një perizoma të kuqe dantelle. 90% poliamid, 10% elastan.

 

Reviews

Write a review

Kemishe e kuqe

Kemishe e kuqe

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori