Kemishe e zeze me dantella

A-004660

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Spandex, Poliester

Ngjyra: e zezë

Përmbajtja: 1 copë

 

PËRSHKRIMI

Kemishe ne material "strec" me pëlhurë të zezë mat. Modeli i shkurtër me një qafë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Një madhësi qe i përshtatet të gjitha numrave nga madhësia 40 deri në madhësinë 46

Reviews

Write a review

Kemishe e zeze me dantella

Kemishe e zeze me dantella

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori