Set aksesore "secred obsessive"

A-004661

4 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliester

Ngjyra: e kuqe

Përmbajtja: 3 PCS

 

Detajet janë themelore, si dhe aksesorët, veçanërisht në momentet intime në dhomën e gjumit. Krijoni lojëra dhe situata pikante duke futur pajisje shtesë erotike, grupi Obsessive Secred ofron një perizome të kuqe intriguese të qëndisur imët në dantella, ideale për të përmirësuar format dhe pjesën e pasme; një maskë sensuale për të mbuluar sytë për të lënë hapësirë ​​për imagjinatë dhe prekje dhe që prangat e buta dhe të buta të jenë të lidhura në kyçet e dorës. Bëhuni skllave dhe lëreni veten të drejtoheni në kënaqësi.

 

Një çift që argëtohet në dhomën e gjumit është një çift i lumtur! Shtimi i aksesorëve intrigues për të përfunduar veshjet ose situatat e veçanta e bën mirëkuptimin seksual të pashembullt. Kënaquni duke eksperimentuar me objekte të reja dhe zgjidhni nga një gamë e gjerë në dispozicion sipas nevojave tuaja erotike dhe mos kini frikë të guxoni, veshja është padyshim aksesori ideal për të mahnitur! Madhësitë S / M dhe L / XL. 100% poliester.

Reviews

Write a review

Set aksesore "secred obsessive"

Set aksesore "secred obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori