Bodystocking "devil obsessive" Shiko me te madhe

Bodystocking "devil obsessive"

A-004663

5 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Najlon

Ngjyra: e kuqe

 

E kuqe si pasioni dhe si nje djallushe e vertete! Komplet intim i këndshem i përbërë nga çorape joshëse gjysmë transparente me dekorime intriguese dhe qëndisje në pjesën e sipërme, body trasparent mjaft tërheqës dhe dekorime përreth dekoltesë. I zbuluar ne menyre delikate nga mbrapa, per te nxehur mbrëmjet plot pasion. I gjithi nje trup me shirita vertikalë të hollë dhe të butë dhe i hapur ne pjeset intime per t'i lene hapesire shikimit dhe deshires!

Reviews

Write a review

Bodystocking "devil obsessive"

Bodystocking "devil obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori