E re Korse dhe perizoma "red sensations obsessive" Shiko me te madhe

Korse dhe perizoma "red sensations obsessive"

A-004662

6 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastan, Polyamide

Ngjyra: e kuqe

 

E kuqe si pasioni, tejet erotik dhe joshës. Aderent dhe i duhuri qe të përmirësojë format e trupit. Dekoruar imët në kupa në dantella të kuqe. Dekolte marramendese per te shfaqur gjoksin tuaj, dy shirita enden përgjatë bustit duke i dhënë një formë të mahnitshme veshjes. Mjaft e shkurtër për të zbuluar një perizome të kuqe pikante të përfshirë në veshje.

 

Çorapet nuk përfshihen.

Reviews

Write a review

Korse dhe perizoma "red sensations obsessive"

Korse dhe perizoma "red sensations obsessive"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori