Kostum Fustan Indiane Seksi Shiko me te madhe

Kostum Fustan Indiane Seksi

SE0239

4 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

kostum Fustan Indiane Seksi Squaw

Fustan seksi me lidhje ne qafe, me nje pende te kuqe poshte jakes dhe stil indian me fije ne fund. 

100% poliester.

Rripi i kokes me pende nuk eshte i perfshire.

Masa qe ne disponojme eshte S

Reviews

Write a review

Kostum Fustan Indiane Seksi

Kostum Fustan Indiane Seksi

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori