Fustan Mini Per Party Mini Dress White Shiko me te madhe

Fustan Mini Per Party Mini Dress White

SE0279

2 590 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Fustan Mini Per Party Mini Dress White

Fustani perfekt për mbrëmje! 
Mini fustan i bardhë, pa mëngë, me shkëlqim argjendi. Me jakë të rrumbullakët dhe pak transparente ne pjesën anësore.

50% poliestër, 40% poliamide, 10% elastane.

Reviews

Write a review

Fustan Mini Per Party Mini Dress White

Fustan Mini Per Party Mini Dress White

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori

Modifikimi i produktit

Pasi te ruani ndryshimin e produktit, mos harroni ta shtoni ne shporte.

loader

* fushat e kerkuara