Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch gun" Shiko me te madhe

Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch gun"

A-005542

6 160 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch gun"

Pompe zhvilluese me presion "up pressure touch gun"

Materiali: TPR Gjatësia: 21.6 cm Diametri: 6.4 cm

Fale presionit të pompës ngritja do të jetë më e fortë dhe më e fuqishme! Vëzhgoni rritjen e penisit përmes cilindrit transparent me mbështjellësin për depertim në material të butë dhe mbyllje hermetike, e cila ju lejon të shikoni përparimin e penisit në kohë reale, me një matës presioni efektiv, funksional dhe elegant dhe një shkallë të thjeshtë numerike. Veprimi i Pompës së Presionit Pump UP është i lehtë, i shpejtë dhe i sigurt falë shtypjes së thjeshtë të butonit për ta funksionuar atë dhe një butoni të valvulës që ju lejon të keni një presion të përshtatshëm. Pompë rrit qarkullimin e gjakut në penis, duke rritur madhësinë e tij dhe kënaqësinë seksuale. Gjatesia e tubit 25.90 CM.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori