Vibrator Klasik Silver Classics Medium 18 cm

EF0475

2 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klasik Silver Classics Medium 18 cm

Vibrator i holle elegant me ngjyre gri metalizato.

Garanton kenaqesi maksimale dhe ideale per penetrim vaginal te thelle. Me disa shpejtesi vibrimi ne menyre qe ju te arrini orgazma te paharrueshme sipas deshires suaj.

Me gjatesi 18 cm dhe diameter 2.5 cm

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik Silver Classics Medium 18 cm

Vibrator Klasik Silver Classics Medium 18 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori