Dildo "Sebastiano"

A-005550

4 070 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Reviews

Write a review

Dildo "Sebastiano"

Dildo "Sebastiano"

Karakteristikat dhe detajet

Materiali: Bio, PVC

Ngjyra: mishi

Gjatësia: 21.5 cm

Diametri: 5 cm

I papërshkueshëm nga uji: Po

Stimulimi: Vaginal

Për ekspertët

 

Dhe ka ardhur koha. Për të marrë më shumë, duhet të jeni të gatshëm të guxoni më shumë, përndryshe nuk do të kuptoni kurrë atë që dëshironi me të vërtetë. Gjithçka do të jetë më e qartë me dildon Sebastiano! Por kini kujdes, sepse ka shumë të ngjarë, ju nuk do të jeni në gjendje të bëni pa të. Kur ai të paraqitet para jush, gjithçka që mund të bëni është të bërtisni "wow". Cili do të jetë rezultati? Orgazma unike dhe shpërthyese. Zgjedhja është e juaja!

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori