Cmim i reduktuar! Corape Rrjete Baci 891 Shiko me te madhe

Corape Rrjete Baci 891

TH0115

1 260 Lekë

-170 Lekë

1 430 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Çorape Rrjete Baci 891

Elegante dhe joshese, keto çorape jane detaji qe e ben nje mashkull per vete thjeshte duke ju pare nga kembet.

Çorapet rrjete Baçi 891 perbehen nga rrjete me rrathe te vegjel, te nderthurur me finese tek njeri-tjetri. Brez i gjere per rehati maksimale ne kembe, qendrojne vete por mund te kapen dhe me zhartjer.

Keto çorape kane mase standarte one size.

Reviews

Write a review

Corape Rrjete Baci 891

Corape Rrjete Baci 891

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori