BABYDOLL ROMANTIK (I ZI) Shiko me te madhe

BABYDOLL ROMANTIK (I ZI)

A-003367

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Poliamid

Ngjyra: e kuqe

Përmbajtja: 2 copë

 

PËRSHKRIMI

Babydoll në pëlhurë të zeze me qëndisje me lule. Modeli i përparëm i hapur me veshje dhe perizoma të përfshira. Një madhësi UNIKE, i përshtatshëm për madhësi nga 40 deri në madhësinë 46.

Reviews

Write a review

BABYDOLL ROMANTIK (I ZI)

BABYDOLL ROMANTIK (I ZI)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori