Slip dhe maskë pearl obsessive

A-003976

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Elastane, Polyamide

Ngjyra: e kuqe

Përkushtuar: Për femrën

 

Set sensual 2-copë përfshirë përfshirë slip të kuqe, të qëndisura imët me perla elegante dhe një maskë joshëse që përputhen me të njëjtën ngjyrë. Ideale për lojëra pikante në dhomën e gjumit, ku dëshironi të lini hapësirë për imagjinatën!

 

Pasuroni mbrëmjet tuaja intime me aksesorë emocionues për situata erotike, argëtohuni me partnerin tuaj dhe befasojeni atë me një të brendshme erotike

Reviews

Write a review

Slip dhe maskë pearl obsessive

Slip dhe maskë pearl obsessive

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori