Spraj Superhero Shiko me te madhe

Spraj Superhero

A-001621

3 200 Lekë

Me shume informacion

Këtu është përgjigja e dëshirës së djemve që të zgjasin kënaqësinë! Rifreskon, rrit forcimin dhe ul ndjeshmërinë e penisit duke ju vënë në dispozicion maratona të vërteta seksuale për të dy partnerët! Për të shijuar efektet e saj të mrekullueshme është e mjaftueshme të spruconi produktin 2 - 4 herë dhe të filloni masazhimin! Natyrisht, Pjur Spray është testuar dermatologjikisht dhe i sigurt për përdorim të përditshëm dhe të sigurt me kondom.

Reviews

Write a review

Spraj Superhero

Spraj Superhero

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori