LUBRIFIKANT AQUAGLIDE 50 ML Shiko me te madhe

LUBRIFIKANT AQUAGLIDE 50 ML

A-003519

1 100 Lekë

Me shume informacion

Aquaglide është një lubrifikant me cilësi të lartë, me veti lubrifikuese të qëndrueshme, gjithashtu ideal për t’u përdorur me lodra seksi. Veçanërisht i butë dhe delikat në lëkurë (toleranca e testuar në mënyrë dermatologjike dhe klinike), është e përputhshme me të gjithë prezervativët, vlera optimale e PH, është e holluar me ujë dhe nuk përmban produkte yndyre. Pa shije dhe pa erë.

 

Reviews

Write a review

LUBRIFIKANT AQUAGLIDE 50 ML

LUBRIFIKANT AQUAGLIDE 50 ML

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori