Rruaza Anale Jelly 10

A-000902

1 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Ai është një zinxhir i gjatë prej 31 cm me 10 topa në material PVC për përdorim anal. Këto topa (më të vegjlit me një diametër prej 1 cm dhe më i madhi me 3 cm), të butë në prekje janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Falë fillit elastik, topat mund të futen dhe nxirren lehtë, duke ju dhënë një kënaqësi të vazhdueshme.

Reviews

Write a review

Rruaza Anale Jelly 10

Rruaza Anale Jelly 10

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori